Піктограма стану акумулятора або
в області сповіщень Windows. Ви можете швидко перевірити стан акумулятора, поточний план живлення й отримати доступ до його параметрів.
Клацніть піктограму стану акумулятора, щоб відобразити відсоток залишку заряду акумулятора та змінити режим живлення. Коли заряд акумулятора низький, на екрані з'являється попередження.
Якщо рівень залишкового заряду акумулятора низький, зарядіть акумулятор, підключивши комп'ютер до джерела живлення змінного струму.
Щоб повністю зарядити акумулятор, необхідно 2–4 години. Цей час залежить від ємності акумулятора, оточуючого середовища й того, чи використовуєте ви комп'ютер під час заряджання.
На заряджання акумулятора також впливає його температура. Рекомендований діапазон температур для зарядки акумулятора становить 10–35 °C.
За замовчуванням натискання кнопки живлення переводить комп'ютер у режим сну. Однак поведінку кнопки живлення можна змінити на панелі керування Windows.
Крок 1 | Введіть Панель керування у вікні пошуку Windows і натисніть Enter. Відкрийте панель керування та переглядайте великі чи малі піктограми. |
Крок 2 | Виберіть параметри живлення, а потім натисніть і виберіть, що кнопка живлення має робити. |
План живлення — сукупність параметрів енергоспоживання, доступних в операційній системі. ЗЗавдяки йому ви зможете встановити час очікування для переключення різних компонентів обладнання в режим низького енергоспоживання. Наведений план живлення за замовчуванням і деякі його параметри часу очікування вказано для моделей комп'ютера з попередньо встановленою Windows.
Щоб увімкнути комп'ютер, що знаходиться в режимі сну, натисніть кнопку живлення або будь-яку клавішу на клавіатурі.
Ця операція застосовна до комп'ютерів з попередньо встановленою Windows.
Крок 1 | Введіть план живлення у вікні пошуку Windows і натисніть Enter. |
Крок 2 | Налаштуйте план живлення на свій смак. |
Комп'ютер може працювати в різних режимах продуктивності. Продуктивність і енергоспоживання комп'ютера відрізняються в різних режимах продуктивності. Для переходу між різними режимами продуктивності натисніть Fn + Q.